031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

اصلی‌ترین بخش جهش تولید ، صادرات است/حفظ رونق در صنعت فولاد الزامیست
یکشنبه 2 شهریور 1399 بازدید : 353

عباس مقتدایی عصر شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت فولاد اظهار کرد: کمک به رشد حداکثری و جهش تولید بدون فراهم کردن زیرساخت‌ها ممکن نیست و یکی از این زیرساخت‌ها تولید فولاد و آهن است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به این که رونق صنعت وابسته به تولید فولاد است، اضافه کرد: هفته پیش در مجلس شورای اسلامی کمیسیون ویژه جهش تولید ایجاد شد و به دنبال حل مجموعه واحدهای تولیدی هستیم تا این واحدها حد بیشتری از رشد و رونق را برای کشور رقم بزنند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به شرایط نیروی انسانی تولیدی‌ها و ایجاد شرایط معیشتی بهتر برای کارگران آن‌ها و تأمین مواد اولیه و منابع مورد نیاز آن‌ها اصلی‌ترین وظایف این کمیسیون هستند.

مقتدایی بیان کرد: اصلی‌ترین بخش جهش تولید، صادرات است و باید در تصمیم‌گیری‌ها یک مجموعه از نیروی انسانی تا پایان فرآیند تولید و صادرات را با هم دید، جهش تولید مدیون تلاش‌های کارگران و مهندسان و مدیران است و مجلس باید زمینه‌ساز رشد آن‌ها باشد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1