031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

افت ۳۶.۶ درصدی توليد فولاد آمریکا در ماه می
شنبه 4 مرداد 1399 بازدید : 395

 

براساس گزارش انجمن جهانی فولاد، تولید فولاد در ایالات متحده به علت محدودیتهای بهداشتی و درمانی ویروس کرونا، به میزان  36.6 درصد در مقایسه با سال گذشته افت پیدا کرد و به 4.8 میلیون تن در ماه می رسیده است.
اتحادبه تجاری مستقر در بروکسل_ بلژیک گزارش داد که تولید فولاد در مقایسه با سال گذشته 8.7% کاهش یافته و به 14.8 میلیون تن در ماه می رسیده است.
چین با 92.3 میلیون تن تولید در ماه می مجددا در تولید فولاد جهان پیشرو بوده که این میزان در مقایسه با سال گذشته 4.2% افزایش داشته است. چین تا حد زیادی از فشارهایی که بازار به تولید کنندگان می آورد عایق بندی شده است چراکه صنعت فولاد این کشور تا حد زیادی دولتی می باشد.
در ماه می ، تولید فولاد با ۳۱.۸٪ کاهش به ۵.۹ میلیون تن در ژاپن، ۳۹.۱٪ به ۵.۸ میلیون تن در هند و با ۱۴.۱٪ به ۵.۴ میلیون تن در کره جنوبی رسید. کره جنوبی در ماه می از نظر تولید فولاد در جایگاه چهارم قرار گرفت و جایگاهی را که معمولاً توسط ایالات متحده - که مدتها قبل از اواخر قرن بیستم بهترین تولید کننده فولاد در جهان بود – پس از چین، ژاپن و هند به دست آورد.
در همان ماه، تولید فولاد با افت ۲۶.۸ ٪ به ۱۰.۵ میلیون تن در اتحادیه اروپا، با ۷.۶٪ به ۸.۲ میلیون تن در جمهوری های پس از اتحاد جماهیر شوروی در اوراسیا، با ۱۰.۴ ٪ به ۱.۶ میلیون تن در اوکراین، با ۲۲٪ به ۲.۲ میلیون تن در برزیل و با ۲۵.۸٪ به ۲.۳ میلیون تن در ترکیه رسید.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0