صداقت                                                                                                           30 - 100 - 910 - 021

کیفیت                                                                                                                3202 - 031        

رضایتمندی مشتری                                                                                              30 - 100 - 910 - 031

 

انواع مختلف ساندویچ پانل و کاربرد آن در صنعت
پنج شنبه 24 مرداد 1398 بازدید : 498

ساندویچ پانل یکی از محصولات ساختمانی پر طرفدار است که به عنوان بهترین محصول پوشش دهی به کار می رود. از دو طرف دارای لایه بوده و در میان آن لایه ها یک لایه نرم و انعطاف پذیر به عنوان عایق وجود دارد. در اماکن و فضاهایی که نیاز به پوشش دهی دارد  و همچنین سالن و اماکن عمومی، سردخانه های صنعتی ، مناطق مسکونی و ... استفاده می شود.
این محصول در مقایسه با موارد مشابه بسیار سبک بوده و  همچنین در سقف پر کاربرد است. با توجه به چند لایه بودن، عایق صوتی خوبی به شمار می آیند.

 

استفاده از ساندویچ پانل به عنوان عایق:

 

این محصول، عایق بسیار خوبی برای صرفه جویی انرژی محسوب می شود. زمان نصب و راه اندازی آن کوتاه است و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و به هنگام بلایای طبیعی و زلزله مقاومت خوبی دارد.
با توجه به اینکه در این محصول از ورق های رنگی استفاده می شود، تنوع رنگی آن هر نوع سلیقه ای را تامین می کند. از مزایای دیگر این محصول شستشوی سریع و آسان آن است که سازه های فلزی و بناهای ساختمانی اهمیت زیادی دارد.
ساندویچ پانل هایی که از جنس پلی استایرین هستند از نظر صوتی و حرارتی در درجه ی نسبتا پایین تری قرار دارند. سبک وزن هستند و عایق به کار رفته در آن یونولین است.
ساندویچ پانل هایی که از جنس پلی یورتال هستند امتیازات بیشتری نسبت به نوع قبلی دارند. عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند و در برابر رطوبت مقاومت زیادی دارند و به لحاظ ضد حریق بودن از دیگر ساندویچ پانل ها بهتر هستند.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0