031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

انواع مختلف ساندویچ پانل و کاربرد آن در صنعت
پنج شنبه 24 مرداد 1398 بازدید : 634

ساندویچ پانل یکی از محصولات ساختمانی پر طرفدار است که به عنوان بهترین محصول پوشش دهی به کار می رود. از دو طرف دارای لایه بوده و در میان آن لایه ها یک لایه نرم و انعطاف پذیر به عنوان عایق وجود دارد. در اماکن و فضاهایی که نیاز به پوشش دهی دارد  و همچنین سالن و اماکن عمومی، سردخانه های صنعتی ، مناطق مسکونی و ... استفاده می شود.
این محصول در مقایسه با موارد مشابه بسیار سبک بوده و  همچنین در سقف پر کاربرد است. با توجه به چند لایه بودن، عایق صوتی خوبی به شمار می آیند.

 

استفاده از ساندویچ پانل به عنوان عایق:

 

این محصول، عایق بسیار خوبی برای صرفه جویی انرژی محسوب می شود. زمان نصب و راه اندازی آن کوتاه است و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و به هنگام بلایای طبیعی و زلزله مقاومت خوبی دارد.
با توجه به اینکه در این محصول از ورق های رنگی استفاده می شود ، تنوع رنگی آن هر نوع سلیقه ای را تامین می کند. از مزایای دیگر این محصول شستشوی سریع و آسان آن است که سازه های فلزی و بناهای ساختمانی اهمیت زیادی دارد.
ساندویچ پانل هایی که از جنس پلی استایرین هستند از نظر صوتی و حرارتی در درجه ی نسبتا پایین تری قرار دارند. سبک وزن هستند و عایق به کار رفته در آن یونولین است.
ساندویچ پانل هایی که از جنس پلی یورتال هستند امتیازات بیشتری نسبت به نوع قبلی دارند. عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند و در برابر رطوبت مقاومت زیادی دارند و به لحاظ ضد حریق بودن از دیگر ساندویچ پانل ها بهتر هستند.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0