031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد در اصفهان
دوشنبه 6 مرداد 1399 بازدید : 384

 

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان طی روزهای اول تا 4 شهریور ماه برگزار می شود.
در این نمایشگاه شرکت های فعال در زمینه تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ریخته گری، عملیات حرارتی، آبکاری و پرداخت، متالوژی پودر، فعالان خدمات صنعت متالوژی ، مواد اولیه و کمک ذوب‌ها، قالب‌سازی و مدل‌سازی، خدمات آزمایشگاهی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته از جمله شرکتهایی هستند که حضور خواهند داشت.
معرفی توانمندی‌های صنایع متالورژی و ریخته‌گری ایران، افزایش حجم مبادلات بازرگانی با رویکرد صادراتی، تهیه و توزیع مواد اولیه و روش‌های تولید، تکمیل و تحویل محصولات مرتبط با صنعت متالورژی و ریخته‌گری، ارتقای تولیدات و به‌روزرسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت متالورژی و ریخته‌گری، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای شرکت‌های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار و بومی‌سازی صنایع متالورژی و ریخته‌گری با هدف حمایت از صنایع داخلی از جمله اهداف برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان خواهد بود.
این نمایشگاه در دوره های قبل با استقبال بی نظیر شرکتهای فعال در حوزه متالوژی، فولاد و ریخته گری روبرو بود و از جاییکه اصفهان، قطب فولاد کشور محسوب می شود، توانسته جایگاه خود را به عنوان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور تثبیت کند.
قابل ذکر است؛ نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات در دوره قبل، میزبان 144 شرکت معتبر در مساحتی حدود 10 هزار متر مربع برگزار شد و شرکتهای از چین، آلمان، هند، سوئیس، بلژیک، ترکیه و انگلستان هم در آنجا حضور داشتند.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0