30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

توری حصاری

توری حصاری

شنبه 24 اسفند 1398 بازدید : 273

 

توری حصاری یکی از حصار های مدرن است و کاربردهای زیادی به خصوص در تعیین حد و مرز برای کشور ها داشته است. جنس این توری نیز از مفتول گالوانیزه ی گرم با روکش فیزیکی و فولاد سیاه است و در مناطق گرم و خشک به دلیل سرعت پایین رنگ زدگی و خوردگی طول عمر بالایی دارد. تورهایی از جنس گالوانیزه به علت شرایطی که در مقابل زنگ زدگی فرسودگی دارند در شرایط آب و هوایی بارانی و شرایطی که در آن خوردگی فلز ها بیشتر است، مقاومت بیشتری دارند. عمده تفاوت توری های فلزی سیاه با توری گالوانیزه در طول عمر آن هاست و به دلیل جنس گالوانیزه این توری عمر بیشتری را داراست.
 نوع دیگری از توری ها علاوه بر روکش گالوانیزه، روکش pvc دارند اما قیمت این محصول به دلیل ظرافت و زیبایی و مدل دار بودنش اندکی متفاوت تر از گالوانیزه بدون روکش می باشد.


فرآیند ساخت توری حصاری


در فرآیند ساخت توری های حصاری چندین مدل الگو برای بافت مفتول ها وجود دارد همچنین برای بافت مفتول ها سرعت ترتیب ها و دفعات چرخش دستگاه های متفاوت است.
بافت این توری به صورت دستی نیز صورت می گیرد که در بافت دستی مفتول ها به وسیله ی یک موتور به دور هم پیچیده می شود و همانند بافت قالی به صورت رج به رج در لا به لای هم بافته می شود و انتهای این مفتول ها توسط موتور جوش داده شده و به هم محکم می شوند و به صورت رول در آمده و در انتها بسته می شود.
روش اتوماتیک توسط دستگاه انجام می شود، استحکام این توری ها بهتر از روش دستی است. توری های حصاری ابعاد و اندازه های متفاوتی دارد و به سه دسته ی توری گالوانیزه، توری حصاری و توری موج دار تقسیم می شود که از ضخامت مفتولی 4 میلی متر تهیه و تولید می شود.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0