031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

جک سقفی
یکشنبه 1 دی 1398 بازدید : 613

 

جک سقفی یکی از ابزار ساختمانی است که در طراحی سازه های بتنی ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد. جک های سقفی در واقع قطعاتی هستند که به عنوان مکمل صفحات بتنی هستند.

 


آشنایی با جک سقفی:

 


این محصول به دلیل سادگی و اقتصادی بودن در طراحی سازه های بتنی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. پس از پی ریزی و آماده شدن صفحات بتنی، آماده سازی یک بستر محکم برای نصب این صفحات لازم است.
جک های سقفی از دو قسمت نرمی و مادگی تشکیل شده اند.قسمت نرمی یک ستون است که بر روی آن در ارتفاع های مختلف چند سوراخ رزوه ، پیچ، مهره تعبیه شده است.این قسمت وظیفه ی انتقال فشار عمودی به زمین را بر عهده دارد و مانند یک ستون عمل می کند. قسمت مادگی نیز یک جک است که پس از تنظیم شدن در ارتفاع مناسب قسمت نرمی، با پیچ و مهره به آن متصل می شود.قسمت مادگی با توجه به میزان فشار و نوع ماده از بین انواع مختلف جک، رزوه و گوه انتخاب می شود. جنس جک های سقفی می تواند فلزی مثل فولاد یا آهن باشد یا از یک پلیمر محکم باشد.

 


قیمت جک سقفی:

 


قیمت این محصول می تواند به عوامل متعددی از جمله نوع، سیستم اتصال نرمی و مادگی و جنس جک سقفی بستگی داشته باشد. برخی جک ها کاربرد ویژه ای دارند بنابراین به تعداد کم تولید می شوند.مهارت و تبحر طراح نیز بر قیمت این محصول تاثیر گذار است. رعایت دقیق اندازه ها و برش های ظریف، به کارایی بهتر این قطعه کمک می کند.

 


خرید جک سقفی:

 


به دلیل وسعت کاربرد و تنوع در مدل های جک سقفی، می توان این محصول را در ابعاد و اندازه های گوناگون تهیه کرد.هر نوع و مدل برای سازه ی خاصی کاربرد دارد. نکته ی قابل توجه در خرید جک های سقفی این است که مدل های مختلف این قطعه با نام های مختلف شناخته می شوندو این نگهدارنده همانند یک پایه قابلیت تحمل فشار را چندین برابر افزایش می دهد.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0