031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

خط تولید سنگ آهن واله در چین افتتاح شد
چهارشنبه 5 شهریور 1399 بازدید : 262

GF88 "یک محصول معدنی واقعا سبز" است که از درصد بالای آهن، مقاومت بالا و ناخالصی های کم در برابر احتراق برخوردار است. همچنین تولید این محصول طی یک فرآیند منحصر به فرد، ابتکاری و سازگار با محیط زیست انجام می‌گیرد که نیازی به گرمایش یا آب نداشته و ضایعات نیز ندارد. "

GF88   یک راه حل سازگار با محیط زیست برای تولید گندله است . علاوه براین رضایت مشتریان را در زمینه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جلب می‌نماید.

برخلاف چالش‌های ناشی از بیماری همه گیر covid-19 ، تیم های فنی در برزیل و چین، ضمن حفظ سلامتی و ایمنی به عنوان اولویت‌های اصلی برای تحقق این پروژه سنگ آهنی در شولانگو با یکدیگر همکاری می‌کنند.
این در حالیست که کارخانه‌های فولاد در کشورهای دیگر به دلیل تقاضای ناچیز کوره های انفجار را تعطیل کرده اند، تولید فولاد در چین به عنوان بزرگترین تولیدکننده فولاد در جهان، با سود بالا و اقدامات محرک دولت تقویت شده است.
با این حال، این کشور در تلاش است تا انتشار کربن را در صنعت به حداقل برساند. یک روند آلاینده تولید فولاد، شامل اضافه کردن ذغال سنگ به سنگ آهن برای ساختن فولاد آلیاژی است که تا 9 درصد تولید گازهای گلخانه ای جهان را باعث می شود. جالب است بدانید محصول جدید واله می تواند به کاهش این آلودگی کمک کند، زیرا استفاده از این گندله ها در ساخت فولاد باعث کاهش انتشار دی اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن می‌شود.
واله، بزرگترین شرکت معدن سنگ آهن در جهان و همچنین بزرگترین تولیدکننده گندله است. این شرکت که در ریو دوژانیرو است که در سال 2016 با گروه NZP برای راه اندازی تولید GF88 در دسامبر سال گذشته وارد همکاری شد. این غول معدن اخیراً متعهد شده است که حداقل 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند تا میزان انتشار مستقیم و غیرمستقیم گازهای گلخانه ای را تا سال 2030 به میزان 33 درصد کاهش دهد، ضمن اینکه قصد همکاری با توافق نامه پاریس تا سال 2050 را نیز در برنامه خود دارد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1