031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

زنجیره ارتباطی بین صنعت نفت و گاز با فولاد چیست؟
شنبه 3 آبان 1399 بازدید : 133

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: هدف از راه اندازی مجموعه فولاد اکسین، ارتباط بین زنجیره نفت و گاز با فولاد بود و وظیفه اصلی آن تولید محصولات API موردنیاز صنعت نفت و گاز و محصولات آلیاژی موردنیاز صنایع مخازن تحت فشار، سی ان جی و ... است.

وی تمرکز بر حوزه اصلی شرکت که تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر، محصولات API  و محصولاتی که در صنایع خاص استفاده می‌شود را از جمله تلاش‌های مجموعه فولاد اکسین از سال ۹۸ تاکنون عنوان کرد و افزود: هم اکنون مجموعه روی ریل اهداف خود در حرکت است.

ابراهیمی به تولید ۴ هزار و ۶۰۰ تن محصولات در نیمه نخست امسال اشاره و بیان کرد: با این میزان تولید، به نوعی رکورد ۱۰ ساله تولیدات در مجموعه فولاد اکسین شکسته شد، ضمن اینکه طی پارسال تولید محصولات API به رقمی حدود ۴۰ درصد رسید، در واقع با این میزان تولید در حال نزدیک شدن به اهداف ابتدایی مجموعه نزدیک می‌شویم.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان کرد: ۲۰ درصد دیگر از تولیدات به کامشتال گرید‌های تجاری اختصاص دارد و ۴۰ درصد باقیمانده در تولید گرید‌های آلیاژی خلاصه می‌شود که همین این اتفاقات از یک فرمول ساده متشکل از مشارکت، همفکری، همدلی و همدردی سرچشمه می‌گیرد و نیرو‌های جوان فعال در مجموعه نرم افزاری و سخت افزاری توانستیم این اتفاق مهم و بی سابقه را رقم بزنیم.

این مقام مسئول افزایش رضایت ذینفعان را یکی دیگر از اهداف این شرکت عنوان و تصریح کرد: کارکنان، افراد جامعه، سهامداران و ... هستند و در ۱۰ سال اخیر، سودآوری شرکت رکوردشکنی کرده و موفق شدیم رضایتمندی سهامداران را کسب کنیم، ضمن اینکه با پرداخت به موقع حقوق‌ها و افزایش سطح درآمد نیروی انسانی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و همچنین بحث مسئولیت‌های اجتماعی در قبال افراد جامعه سعی بر جلب رضایت افراد داشته ایم و تا به امروز موفق عمل کرده ایم.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0