031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

فنس چیست؟
دوشنبه 17 تیر 1398 بازدید : 1374

فنس توری هایی از جنس گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ هستند که تولید آن به صورت توری هایی با بافت های مختلف است و کاربرد متفاوتی دارند.

تولید فنس با کیفیت بالا: ضد رطوبت و ضد زنگ می تواند تا 50 سال دوام و مقاومت داشته باشد.
فنس یکی از روش های محافظت از زمین ها و ایجاد مرزبندی محافظت سازی است که از زمان های گذشته معمولا کشاورزان از آن به عنوان حصاری برای حفظ اراضی کشاورزی خود استفاده میکردند.
در صورتی که فنس با استفاده از مواد پلی اتیلن تولید شود معمولا از آن برای حصارکشی موقت استفاده می شود. این توری ها به دلیل وجود مواد ضد ماورا بنفش و UV حدود 5 سال دوام دارند.

 

مقاومت فنس ها:

دوام و استحکام فنس ها با توجه به جنس آنها تفاوت دارد. فنس هایی که از جنس فولاد ضد زنگ یا استیل تولید می شوند بسیار مقاوم هستند ولی برای حصارکشی باغ یا ورزشگاه ها به دلیل هزینه ی بالای آن مناسب نیستند. در تولید فنس قطعه مفتولی که از آن استقاده می کنند متفاوت است. همچنین هنگام تهیه فنس باید عرض فنس دلخواه را برای ثبت برای ثبت سفارش و خرید بدانیم.

 

کاربرد فنس در امنیت:

فنس توری حصاری کاربرد های متعددی دارد و یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع حفاظتی امنیتی می باشد و در روش های سنتی مالکیت ارامنی و حفاظ کشی و محدوده بندی زمین ها کاربرد دارد.

 

مشخصات فنی فنس: 

ضخامت: 2/2 الی 5 mm

چشمه: 4 ، 5 ، 6 ، 7 cm

عرض رول: 100 الی 300 cm 

طول رول: 10 ، 15 ، 20 mm 

جنس: گالوانیزه گرم ، روکش دار PVC
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0