031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

نمایشگاه بین‌المللی فولاد اصفهان با رعایت  پروتکل‌ های بهداشتی
دوشنبه 27 مرداد 1399 بازدید : 825

روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان؛ علی یارمحمدیان اعلام کرد:

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد، متالورژی،صنایع ریخته‌گری، ماشین‌آلات وابسته اصفهان طی چهار روز برپا می‌شود. وی افزود: این نمایشگاه تا چهارم شهریورماه برپا خواهد بود و ۷۰ شرکت در ۶۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه محصولات، کالاها، خدمات، توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود می‌پردازند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با اعلام اینکه امسال نیز همانند سال‌های گذشته نمایندگانی از کشورهای خارجی میهمان نمایشگاه فولاد اصفهان خواهند بود، ادامه داد؛ شرکت‌ها و نمایندگانی از کشورهای آلمان،فرانسه،چین، ترکیه و ایتالیا در نمایشگاه فولاد اصفهان حضور خواهند داشت و برای ایجاد ارتباطات تجاری با شرکت‌های کشور ما تلاش خواهند کرد.

وی همچنین اضافه کرد هفت استان در نمایشگاه فولاد مشارکت دارند و تصریح کرد: شرکت‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، کرمان، خراسان رضوری، آذربایجان شرقی و چهار محال بختیاری در دوازدهمین نمایشگاه فولاد اصفهان حضور پیدا خواهند کرد.

یارمحمدیان تاکید کرد؛ شرکت‌های فعال در حوزه تولید فولاد،فلزات غیرآهنی،چدن و خدمات صنعت متالورژی و نقش‌آفرینان حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته مانند موتورهای گاز سوز، جرثقیل‌ها ،غبارگیرها، ژنراتورها، اتصالات و شیلنگ‌های فشار قوی و... در نمایشگاه فولاد اصفهان حضور دارند و توانایی‌های خود را در معرض بازدید قرار خواهند داد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با توضیح  اینکه طی برپایی نمایشگاه فولاد، پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دربهترین و سخت‌گیرانه‌ترین حالت ممکن رعایت خواهد شد، اعلام کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، فقط متخصصان و فعالان در حوزه فولاد امکان بازدید از نمایشگاه را خواهند داشت و شرایط بازدید عمومی فراهم نخواهد بود؛ همچنین بیان کرد: از ورود افراد بدون ماسک به فضای نمایشگاه جلوگیری می‌شود و ناظران بهداشتی نیز به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سوی بازدیدکنندگان ، مجریان نمایشگاهی وغرفه‌داران  نظارت خواهند داشت.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد،متالورژی، صنایع، ریخته‌گری و ماشین‌آلات وابسته از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای یکم تا چهارم شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0