جدول وزن میلگرد کوثر اهواز

وزن میلگرد مولفه ای پر اهمیت برای تمامی افرادی که با این متریال کار می کنند، محسوب می شود. برای محاسبه وزن این مقطع فولادی، راه های مختلفی در دسترس است. استفاده از جداولی که تحت عنوان جدول وزن میلگرد در فضای مجازی منتشر می شوند، آسانترین و ساده ترین روش دستیابی به اطلاعات مربوط به وزن میلگرد تولیدی هر کارخانه است. متقاضیان خرید میلگرد کوثر اهواز نیز می توانند برای کسب اطلاعات دقیق در این رابطه از اطلاعات منتشر شده توسط منابع معتبر، استفاده نمایند. چنانچه به هر دلیل جدول وزن میلگرد در دسترس نباشد، با استفاده از علم ریاضیات و با کمی تامل می توان وزن محصول مورد نظر را محاسبه نمود. کافی است عدد شماره میلگرد به توان 2 رسیده و حاصل بر 169 تقسیم شود. البته روش دقیق تر محاسبه، استفاده از فرمول دیگری است که برای بکارگیری از آن باید اعداد مربوط به شعاع و طول میلگرد در دسترس باشد. در این حالت عدد شعاع در خودش ضرب شده و با ضرب طول میلگرد در آن مراحل پیگیری می شود. در گام بعد لازم است حاصل در 3.14 و 7.8 ضرب شود و در پایان عدد به دست آمده بر 1000 تقسیم گردد. عدد به دست آمده، بیان کننده وزن میلگرد مورد نظر بر حسب کیلوگرم خواهد بود. لازم به ذکر است که عدد شعاع و طول باید بر حسب میلی متر بکار گرفته شوند.

جدول وزن میلگرد کوثر اهواز

وزن میلگرد کوثر اهواز در تمامی سایزها

با توجه به اینکه کلیه محصولات میلگرد اهواز بر حسب استانداردهای مخصوصی ساخته و تولید می شوند و تغییرات عمده ای در آن ها وجود ندارد، درج اطلاعات مربوط به وزن آنها به سادگی امکان پذیر است. این کار باعث سهولت دسترسی مشتریان به اطلاعات مورد نیاز شان شده و از اتلاف زمان برای محاسبه چندین باره یک مورد ثابت جلوگیری می نماید. وزن میلگرد کوثر اهواز وابسته به سایز آن است که به منظور رفاه حال علاقه مندان در جدول زیر ارائه شده است.

 

گرید میلگرد کوثر اهواز سایز میلگرد وزن بر اساس جدول اشتال وزن میلگرد کوثر اهواز
گرید A2 8 5 4.5
10 7.5 7
گرید A3 12 10.7 10.5
14 14.6 15
16 18.9 20
18 24 25
20 29.7 30
22 35.6 34.8
25 46.2 46
28 58 57


با استناد به اطلاعات مندرج در جدول فوق، مشاهده می شود که وزن محصولات تولیدی کوثر اهواز کمی پایین تر جدول اشتال است. این امر از دید مصرف کنندگان و متقاضیان خرید این محصولات، با توجه به قیمت مناسب میلگردهای ارائه شده، مهم تلقی نمی گردد.

وزن میلگرد کوثر اهواز در تمامی سایزها

میلگرد کوثر اهواز بر اساس کدام استانداردها تولید می ‌شود؟

برای ساخت و تولید هر محصولی، المان های مشخصی مورد نیاز است. یکی از مولفه هایی که پیش از تولید باید مد نظر قرار گیرد، قوانین و استانداردهای تنظیم شده برای ساخت آن محصول است. می توان گفت که استاندارد در حقیقت یک شاخص است که برای ارزیابی سطح کیفی محصول مورد استفاده قرار می گیرد و محصولاتی که با در نظر گرفتن ضوابط استاندارد ساخته می شوند، قابل اعتماد هستند. در کارخانه تولید میلگرد کوثر اهواز، استاندارد ISIRI 3132 در دستور کار قرار دارد که نوعی گواهی ملی برای این محصول به شمار می آید. البته در این مجموعه صنعتی؛ استانداردهای بین المللی نیز مورد توجه قرار دارد و محصولات با ضوابط استانداردهای ASTM A615، JIS G3112، ISO 6935، GOST 380 ST و GOST 5781 و BS 4449 نیز مطابقت دارند. لذا سطح کیفی میلگردهای تولید شده در کوثر اهواز قابلیت تامین نیازهای مصرف کنندگان را دارد و متقاضیان می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای از میلگردهای تولیدی کوثر اهواز در پروزه های خود بهره گیرند.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن