قیمت میلگرد دامغان

شرکت فولاد کویر دامغان به بهره برداری رسید. این شرکت در سه بخش فولاد سازی، نورد و احیا، فعالیت خود را شروع کرد. فولاد کویر دامغان مانند بسیاری از شرکت‌های فولادی توانسته فعالیت خوبی در زمینه فروش میلگرد و بسیاری از مقاطع دیگر داشته باشد؛ به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال اطلاع از قیمت میلگرد دامغان هستند. این شرکت در اصل، اولین شرکت در ایران است که در فرآیند احیا مقاطع فولادی از روش SL/RN استفاده می‌کند. استفاده از این روش می‌تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به سوخت جامد، انعطاف‌پذیری، امکان نصب چند خط تولید و همچنین عدم نیاز به گاز طبیعی اشاره کرد. بد نیست این را بدانید که در اولین فاز تولیدی این مجتمع، واحد ریخته گری با دو کوره القایی افتتاح شد که مواد اولیه اصلی آن‌ها قراضه است و ظرفیت هر کدام کوره‌ها به میزان 25 تن می‌رسد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد دامغان به کانال قیمت لحظه ای میلگرد که به همت گروه صنعتی آهن پویا راه اندازی شده، مراجعه کنید و در هر زمان و هر مکانی قیمت روز میلگرد را مشاهده نمایید.

 

قیمت میلگرد دامغان

میلگرد دامغان

همان‌طور که می‌دانید، میلگرد بخش مهم و جدانشدنی از یک سازه هستند. میلگردهای آجدار همیشه جایگاه مهمی در ساختمان‌سازی دارند. یکی از مقاطع فولادی مهم تولید شده در این شرکت، میلگرد a3 در مقاطع 130*130 و 150*150 میلی متر است. همچنین این شرکت در زمینه تولید شمش‌های فولادی هم فعالیت دارد. تولید فولاد در این شرکت در سه مرحله انجام می‌شود:

  • تولید آهن اسفنجی که از سنگ آهن به دست می آید.
  • تولید شمش که به وسیله‌ی آهن اسفنجی تولید می‌شود.
  • تولید محصولات فولادی که در اصل از شمش فولادی تهیه و روانه‌ی بازار فولاد می‌شوند.

استعلام قیمت میلگرد ظفر بناب و سایر کارخانجات داخلی در آهن پویا امکان پذیر است، با ما همراه باشید.
دو مورد از مهمترین مقاطعی که در مجتمع دامغان تولید می‌شوند میلگرد ساده و آجدار در سایزهای مختلف است. میلگردهای ساده در سایزهای 8 تا 25 از عمده‌ترین محصولات تولید این مجتمع است که معمولا برای جبران کمبود کشش مقاومت بتن در ساختمان‌سازی کاربرد دارد. به عبارتی دیگر، میلگردی که کیفیت بالاتری داشته باشد برای مصارف صنعتی کاربرد دارد، در حالی که میلگردهایی که کیفیت پایین‌تری دارند، در مصارف ساختمانی استفاده می‌شوند. میلگرد ساده این مجتمع فولادی، طبق استاندارد ملی ISIRI ۳۱۳۲ تولید می‌شود و ترکیبات شیمیایی این محصول شامل ۲۴/۰ کربن- ۶۰/۰ سیلیسیم- ۸۵/۰ منگنز و ۰۵۵/۰ فسفر و گوگرد است.

این در حالی است که میلگردهای آجدار این مجتمع در گرید A3 و در سایزهای ۸ تا ۲۵ تولید و از نوع آجدار جناغی به شکل هفت و هشت می‌باشند. مقاومت تسلیمی این نوع میلگردها برابر با ۴۰۰۰ و همچنین مقاومت کششی آن نیز برابر با ۶۰۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است. معمولا از این میلگرد برای مصارف آهنگری و تغییر شکل فراوان با زاویه‌های تند استفاده می‌شود؛ البته از آن در ساختمان‌سازی هم می‌توان استفاده کرد. میلگرد آجدار دامغان، طبق استاندارد ASTM A۶۱۵ G۶۵۰ و JIS SD۴۰ تهیه می‌شود و ترکیبات شیمیایی آن شامل ۳۹/۰ کربن- ۶۵/۰ سیلیسیم/ ۷۰/۱ منگنز است. شما عزیزان می توانید برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار و میلگرد ساده تولید شده در کارخانجات مختلف به آهن پویا مراجعه نمایید.

میلگرد دامغان 

 

قیمت میلگرد دامغان

به این دلیل که همین یک کارخانه در استان سمنان وجود دارد؛ مقاطع فولادی تولید شده در آن تا به حال توانسته است پاسخگوی بسیاری از نیازهای ساختمانی و یا حتی مصارف صنعتی باشد. قیمت مقاطعی که در کارخانه سمنان تولید می‌شوند تقریبا قیمت قابل قبولی دارند و به همین دلیل است که خیلی از افراد به دنبال مطلع شدن از قیمت میلگرد دامغان هستند. یکی از محصولات ارائه شده در سایت آهن پویا، میلگرد دامغان است که خیلی از افراد به دنبال مطلع شدن از قیمت روز آن هستند. قیمت میلگرد دامغان در سایت در جدولی جداگانه برای کاربران قابل مشاهده است. شما هر ابعادی از این میلگرد را که بخواهید خریداری کنید به راحتی می‌توانید به قیمت به روز آن در این جدول دسترسی داشته باشید. اگر ابعاد و یا سایز خاصی مد نظر شماست که در این جدول نیست به راحتی می‌توانید به شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. دسته بندی‌های مختلفی در سایت برای مقاطع فولادی مختلف وجود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به دسته‌بندی‌ها به کارخانه‌های مختلف دسترسی داشته باشید. قیمت میلگرد دامغان شاید برای آن دسته از افرادی که در همان شهر یا اطراف شهر سمنان زندگی می‌کنند اهمیت زیادی داشته باشد. به همین دلیل آهن پویا یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه فروش میلگرد دامغان فعالیت دارد و شما عزیزان می توانید با اطمینان کامل و با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما خریدی بی دغدغه داشته باشید.

نوشتن دیدگاه