نحوه خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم

خیلی از افرادی که به عنوان خریدار در بازار آهن آلات فعالیت دارند، به جای خرید میلگرد از بنگاه‌های فعال، خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم را ترجیح می‌دهند. خرید میلگرد مستقیم از کارخانه، با مزایای زیادی همراه است. در این میان خیلی از کارخانه‌ها هستند که فروش مستقیم ندارند و معمولا محصولات خود را به فروشگاه های آهن آلات عرضه می‌کنند و افراد از آن جا می‌توانند خرید کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و ... به دیگر مقالات سایت آهن پویا مراجعه کنید. 

نحوه خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم

چگونگی خرید مستقیم میلگرد از کارخانه

کارخانه های تولید کننده میلگرد هرکدام به صورت جداگانه، شرایط متفاوتی برای فروش محصولاتشان دارند.خرید مستقیم میلگرد از کارخانه به این صورت است که شما در قدم اول باید وارد سایت کارخانه شوید، محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید. کارخانه‌ها معمولا محصولات خود را در حجم عمده عرضه خواهند کرد. بعد از تماس با کارشناسان و تحویل پیش فاکتور مورد نظر، شما باید مبلغ پرداختی را به حساب مورد نظر واریز کنید. معمولا تسویه حساب نهایی پس از تحویل بار خریداری شده است. علاوه بر این شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌ های غیر مجاز نسبت به خرید میلگرد مورد نظر اقدام کنید. آهن پویا یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه فروش انواع مقاطع فولادی و میلگرد است که می‌تواند فرایند خرید و و بارگیری محصولات از مبدا کارخانه را برای مشتریان انجام دهد و به شما کمک کند که بتوانید محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. فرآیند خرید مستقیم میلگرد از کارخانه به صورت زیر است:

 • درخواست کردن سفارش مشتری در سربرگ شرکت
 • ارسال تصویر کارت ملی شخص خریدار و یا گواهی ارزش افزوده
 • ارسال مدارک (از طریق راه هایی که در وب سایت کارخانه ذکر شده است)
 • صدور پیش فاکتور
 • واریز مبلغ توسط مشتری به حساب کارخانه
 • ارسال فیش واریزی توسط مشتری
 • ارسال آدرس و کدپستی معتبر

یک نکته قابل توجه اینجاست که فقط مشتریانی که قصد خرید بیش از یک ظرفیت، یعنی 24 تن را دارند، می‌توانند به صورت مستقیم از کارخانه خرید کنند. روش خرید مستقیم از کارخانه در خیلی از موارد به دلیل مشکلاتی مانند مسافت زیاد، عدم عرضه روزانه و... برای مشتریان به صرفه نیست. شما می توانید مقاطع فولادی چون میلگرد را از آهن پویا بخرید. آهن پویا میلگرد را به قیمت کارخانه عرضه می کند.

چگونگی خرید مستقیم میلگرد از کارخانه

نکات مهم در هنگام خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم

برای خرید میلگرد از کارخانه، لازم است که نکات مهمی در نظر گرفته شود. ما در اینجا به برخی از این نکات اشاره خواهیم کرد:

 • قوانین فروش کارخانه مورد نظر: هرکدام از کارخانه‌ها شرایط مختلفی برای فروش دارند. برخی از آ‌ن‌ها محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتری ارائه نمی‌دهند. پس باید اول از همه مطمئن شوید که کارخانه‌ای که قصد خرید میلگرد از آن را دارید فروش به صورت مستقیم دارد یا خیر؟
 • زمان تحویل کالا: اگر قرار باشد که میلگرد را از کارخانه بخرید، باید به زمان تحویل کالاهم دقت داشته باشید. بعضی از کارخانه‌ها فروش روزانه ندارند.
 • در نظر گرفتن نوع میلگرد و ابعاد آن: بهتر است قبل از خرید از کارخانه، به طور کامل در مورد نوع میلگرد خریداری شده و ابعاد آن، اطلاعات کامل داشته باشید. اکثر کارخانه‌ها قابلیت تعویض کالا را ندارند. به همین دلیل باید درست و اصولی میلگرد موردنظرتان را سفارش دهید.
 • در نظر گرفتن وزن میلگرد: در هنگام خرید، باید به وزن میلگرد هم دقت داشته باشید. در این صورت می‌توانید برای جابه جایی میلگرد، یک ماشین مناسب انتخاب کنید.

یک نکته قابل توجه اینجاست که قیمت میلگرد در هر کارخانه ممکن است متفاوت باشد. قبل از خرید مستقیم از کارخانه، می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه کنید. خرید از کارخانه مزایای زیادی دارد، از طرفی به صرفه‌تر است، همچنین تضمین‌کننده کیفیت میلگرد خریداری شده است. همان طور که گفتیم خرید از کارخانه، برای زمانی است که فرد خریدار بخواهد بیش از 24 تن خرید کند. در خیلی از مواقع زمانی که مصرف کننده بخواهد مقداری کمتر از این مقدار میلگرد بخرد، ترجیح می‌دهد از فروشگاه های فعال آهن آلات، خرید خود را انجام دهد. آهن پویا فروشگاه اینترنتی معتبری است که عرضه کننده میلگرد از بهترین کارخانه های کشور است، پس خرید مستقیم میلگرد از کارخانه را به آهن پویا بسپارید.

دیدگاه‌ها  
0
0
# گلناز دولتی 1400-10-29 15:40
چند روز بعد از خرید میلگرد بارگیری انجام میشه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن