جدول وزن میلگرد میانه | جدول وزن میلگرد 14، 16، 18 میانه

یکی از کارخانه های تولید کننده محصولات فولادی، کارخانه فولاد آذربایجان است که به نام فولاد میانه شناخته می‌ شود و در زمینه تولید میلگرد های مشهور و باکیفیت میانه فعالیت دارد. میلگرد میانه قیمت بسیار مناسبی در میان میلگرد های موجود در بازار دارد. این ویژگی با توجه به جدول وزن میلگرد میانه متفاوت است. به این ترتیب که فاکتور وزن میلگرد یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار بر قیمت میلگرد میانه است. جهت مشاهده جدول وزن میلگرد میانه می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی آهن پویا مراجعه کنید و قیمت انواع برند های میلگرد در ایران را مقایسه کرده و خرید خود را انجام دهید. کارخانه فولاد میانه برای ساخت و تولید میلگرد های ساده و آجدار استاندارد های ملی و استاندارد های بین‌المللی را در نظر می ‌گیرد و انواع میلگرد ساده، میلگرد آجدار مارپیچ، میلگرد آجدار جناقی و میلگرد آجدار مرکب را تولید می کند. جدول وزن میلگرد میانه و مقایسه جدول وزنی سایر میلگرد های موجود، در وب سایت آهن پویا موجود است. شما می توانید برای مقایسه وزن میلگرد میانه و سایز آن با سایر میلگرد های موجود در بازار به این جدول ها رجوع کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

جدول وزن میلگرد میانه | جدول وزن میلگرد 14، 16، 18 میانه

جدول وزن میلگرد 14، 16، 18، میانه

میلگرد یکی از اصلی ترین محصولات فولادی مورد نیاز برای هر ساخت و ساز است که در قسمت فوندانسیون از آن استفاده می شود. وزن میلگرد در زمان خرید از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از عامل های مهم در تعیین قیمت میلگرد محسوب می شود. محاسبه تقریبی قیمت میلگرد از طریق جدول وزن میلگرد به دست می آید. آگاهی داشتن از جدول وزن میلگرد میانه و همچنین شناختن علامت های اختصاری میلگرد های تولید شده توسط کارخانه میانه باعث می شود تا شما بتوانید انتخاب درستی را قبل از خرید و پرداخت هزینه داشته باشید. جدول وزن میلگرد 14، 16، 18، میانه در وب سایت آهن پویا در اختیار مشتریان قرار دارد. میلگرد های سایز 14 به صورت شاخه ای به فروش می‌ رسند و وزن هر شاخه 12 متری حدود 14.5 کیلوگرم است. وزن میلگرد سایز 16، 19 کیلو گرم و میلگرد سایز 18، 24 کیلو گرم است.

کارخانه فولاد میانه از چه استانداردهایی در تولید میلگرد استفاده می کند؟

کارخانه فولاد میانه از چه استانداردهایی در تولید میلگرد استفاده می کند؟

کارخانه مشهور فولاد آذربایجان که در شهر میانه قرار دارد، یکی از گزینه‌ های مناسب برای خرید میلگرد آجدار و ساده است. این شرکت پتانسیل بالایی در تولید میلگرد میانه دارد و از استاندارد های بین ‌المللی برای تولیدات خود استفاده می کند. برای مشاهده استاندارد های مورد استفاده برای تولید میلگرد میانه به وب سایت آهن پویا رجوع کنید. کارخانه فولاد میانه برای ساخت میلگرد های خود استاندارد ملی ISIRI 3132، استاندارد آلمانی DIN 488 و همچنین DIN 1013 را به کار می ‌برد. استاندارد ملی ایران بر اساس استاندارد های کشور های اروپایی و آلمان تدوین شده است. برخی از فاکتور های آن مطابق با استاندارد های کشورهای ژاپن و آمریکا و سایر استاندارد های جهانی IOS است.

کارخانه فولاد میانه از چه استانداردهایی در تولید میلگرد استفاده می کند؟

جدول وزن میلگرد های میانه در مقایسه با جدول وزنی اشتال

جدول وزن میلگرد میانه بر اساس کیلوگرم با استفاده از فرمول به دست می آید. برای محاسبه وزن میلگرد میانه می توانید با کارشناسان حرفه ای فروشگاه آهن پویا تماس حاصل فرمایید و تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با جدول وزن میلگرد میانه را دریافت کنید. از آنجا که کارخانه فولاد میانه میلگرد های تولیدی خود را با وزن های مختلفی به فروش می رساند، اختلاف وزن میلگرد های تولیدی این کارخانه زیاد نیست؛ اما در نهایت روی قیمت آن ها تأثیر دارد. افرادی که در تعداد بالا میلگرد سفارش می دهند از اهمیت این موضوع اطلاع دارند. مقایسه جدول وزن میلگرد میانه با جدول وزنی اشتال باعث می ‌شود شما تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید. بر اساس جدول وزنی اشتال میلگرد هایی که 12 متری هستند با سایز های مختلف دارای وزن های متفاوتی هستند. به عنوان مثال:

سایز میلگرد وزن به کیلوگرم
8 5
10 8
12 11
14 15
16 19
18 24
20 30
22 36
25 47
28 58
32 76
36 96

 

جدول وزنی اشتال در وب سایت آهن پویا موجود است. شما می توانید به منظور مقایسه وزن انواع میلگرد های تولید داخل، مانند میلگرد اصفهان، میلگرد کویر کاشان، میلگرد سیرجان، میلگرد بناب و میلگرد میانه با این جدول وزنی، به وب سایت آهن پویا مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن