وزن میلگرد پرشین؛ مشخصات و علامت اختصاری

کارخانه پرشین را می توان یکی از برترین و معتبرترین کارخانه های ایران در زمینه تولید انواع میلگرد و محصولات فلزی دانست. میلگردهای تولید شده توسط این شرکت دارای کیفیت بسیار مناسبی بوده و می توانند بخش قابل توجهی از نیاز بازار ایران را برآورده کنند. از این رو تهیه و خرید میلگردهای پرشین در بین تمامی افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند، محبوبیت پیدا کرده است. اگر شما هم جز این افراد باشید، نیاز است تا در خصوص وزن میلگرد پرشین، مشخصات و علامت اختصاری آن اطلاعاتی را کسب کنید.

آیا استانداردهای میلگرد پرشین فولاد، ضامن کیفیتش است؟

اولین نکته در زمینه خرید انواع میلگردهای موجود در بازار، توجه به کیفیت و استانداردهای لازم تولید این محصولات است. در صورتی که میلگرد مورد نظر شما، دارای استانداردهای لازم بوده و از تست های مختلف سلامت کیفیت سربلند بیرون آمده باشد، می توان اطمینان داشت که دست به خریدی مطمئن زده اید. باید بدانید که میلگردهای پرشین فولاد دارای استاندارد ملی با شماره 3132 بوده و این بدان معنی است که نمره قبولی را در تست های مختلف دریافت کرده است. از سوی دیگر باید اشاره کرد که دستگاه ها و تجهیزات به کاررفته در این کارخانه جز به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود در جهان بوده و همین امر باعث بالا رفتن مرغوبیت محصول تولید آن ها شده است. از این رو می توان عنوان داشت که انجام تست های مختلف مانند کشش، خمش، فشار و ... باعث کسب استاندارد لازم برای میلگرد پرشین فولاد شده و کیفیت این محصولات را ضمانت می کند.

وزن میلگرد پرشین؛ مشخصات و علامت اختصاری

مهمترین مشخصات میلگرد پرشین

اگر قصد داشته باشید تا در خصوص میلگرد پرشین اطلاعاتی را کسب کنید، بدون شک نیاز است تا از مشخصات آن سردربیاورید. باید اشاره کرد که مهمترین مشخصه میلگرد پرشین، نوع گرید آن بوده که در دسته گریدهای A3 دسته بندی می شود. همچنین آج کار شده بر روی این میلگردها از نوع جناغی یا آج 400 بوده که توسط فولادهای نیمه سخت تولید شده است. همین امر موجب بهبود کیفیت این محصول در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار شده است. از دیگر مشخصات این محصول می توان به وزن مناسب و مطابق استاندارد، داشن مقامت کششی 600 نیومتن بر مترمربع، مقاومت تسلیم 400 نیوتن بر مترمربع و درصد ازدیاد طول 14 درصدی آن اشاره کرد.

مهمترین مشخصات میلگرد پرشین

وزن میلگرد پرشین فولاد

یکی از مهمترین شاخصه های هر میلگردی، بدون شک وزن آن است. وزن میلگردها نه تنها بر روی قیمت نهایی این محصولات تاثیرگذار است، بلکه می تواند بر روی کیفیت ساخت آن ها نیز موثر باشد. باید اشاره کرد که وزن میگلرد پرشین تفاوت بسیار اندکی با جدول اشتال داشته و از این رو جز باکیفیت ترین و مرغوب ترین میلگردهای موجود در بازار شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وزن میلگرد پرشین و مقایسه آن با جدول اشتال، باید به جدول زیر اشاره کرد.

نام برند سایز میلگرد
8 10 12 14 16 18 20 22 25 28 32
جدول اشتال 5 7.5 10.7 14.6 18.9 24 29.7 35.6 46.2 58 75.8
پرشین فولاد 4.74 7.5 10.6 14.5 19 24 29.6 35.7 46.2 57.9 75.7

 

قیمت میلگرد پرشین فولاد در مقایسه با سایر کارخانه های دیگر

از جمله مهمترین فاکتورهای خرید انواع میلگردها، می توان به وزن آن ها اشاره کرد. هر چه وزن میلگرد بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. از سوی دیگر، نحوه بسته بندی و جا به جایی آن نیز می تواند تاثیر به سزایی در قیمت نهایی میلگردها داشته باشد. به صورت کلی باید اشاره کرد که قیمت میلگرد پرشین فولاد در مقایسه با سایر کارخانه های دیگر، دارای قیمتی مقرون به صرفه تر و اقتصادی تری است. از این رو این میلگردها دارای محبوبیت زیادی در بازار هستند.

قیمت میلگرد پرشین فولاد در مقایسه با کارخانه های دیگر

البته باید اشاره کرد که قیمت جهانی فولاد و همچنین نوسانات بازار ارز نیز، می تواند به سرعت بر روی قیمت نهایی میلگردها، همچون میلگرد پرشین فولاد تاثیر بگذارند. با این حال اگر شما هم می خواهید تا میلگرد پرشین فولاد را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن دریافت کنید، می توانید خرید خودتان را از وب سایت آهن پویا انجام دهید. آهن پویا را می توان یکی از معتبرترین و مطرح ترین وب سایت های فروشگاهی در زمینه خرید و فروش انواع آهن آلات دانست که مرغوب ترین و باکیفیت ترین میلگردها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت، وزن و مشخصات میلگرد پرشین فولاد، می توانید به وب سایت آهن پویا مراجعه کرده و یا با مشاورین این فروشگاه در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه