نمودار قیمت میلگرد 1400

برای اینکه در بازار های مختلف خریدی موفق را تجربه کنیم و یا فروشی بدون ضرر را به پایان برسانیم بایستی از علم خود در این زمینه استفاده کنیم. یکی از علومی که می توان استفاده کرد، تحلیل نمودار آن بازار های جاری است. این کار شما را به سمت خریدی عاقلانه و فروشی با صبر راهنمایی می کند. میلگرد جزو محصولات پر فروش و پر رونق در سطح کشور است، به همین دلیل خرید و فروش در این بازار کمی دشوار است. حال در این زمان، نمودار قیمت میلگرد می تواند به عنوان دفترچه راهنما به ما کمک کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحلیل نمودار قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و سایر کارخانه های معتبر ایران در سال های اخیر و آگاهی از تغییرات قیمت میلگرد، با آهن پویا همراه باشید و در صورت بروز هر گونه سوالی با مشاوران متخصص ما در تماس باشید.

 نمودار قیمت آهن در نیمه اول سال

در اول باید به این موضوع توجه داشته باشید که چه مواردی می تواند در نمودار آهن آلات از جمله میلگرد نوسان ایجاد کند برای مثال در ابتدای نیمه اول سال با افت شدید قیمت میلگرد سال جدید را شروع کردیم، اما دلیل این افت قیمت چه بود؟
ابتدای سال جدید با انتخابات ریاست جمهوری شروع شد. دولت مردان و کابینه ریاست جمهوری به کل تغییر یافت. همین عمل باعث شد قیمت میلگرد و یا هر فلز دیگری ثابت نماند و دچار نوسان شود. پس اتفاقاتی از جمله انتخابات، جنگ، تحریم و.. همگی عامل های اصلی تغییرات قیمت در آهن در کشور ها می باشد.
در ادامه نیمه اول سال، این نکته حایز اهمیت بود که همه گیری ویروس کرونا باعث بسته شدن موقتی کارخانه ها شد. همین عمل باعث کاهش تولید میلگرد در سطح کشور شد و قیمت میلگرد به شدت اوج گرفت.
حال که می دانیم چه عواملی می توانند در قیمت میلگرد نوسان ایجاد کننده به این نتیجه می رسیم که آگاهی از این وقایع به ما در پیشبینی قیمت میلگرد و خرید و فروشی بدون ضرر کمک می کند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد به کانال قیمت لحظه ای میلگرد که به همت گروه صنعتی آهن پویا راه اندازی شده، مراجعه کنید و در هر زمان و هر مکانی قیمت روز میلگرد را مشاهده نمایید.

نمودار قیمت میلگرد 1400

بررسی نمودار قیمت میلگرد در نیمه دوم سال 

باید به این نکته توجه کنید که جدای از اتفاقات طبیعی و یا خبر هایی که می شنویم، عواملی دیگری نیز هستند که در تغییر قیمت آهن و میلگرد حایز اهمیت هستند. برای مثال بعضی از بازار به نسبت بازار های دیگر به عنوان بازار موازی با آن شناخته می شوند. یعنی اتفاقات به وجود آمده در آن بازار در بازار های دیگر نیز تاثیر می گذارد. بازار ارز از آن دسته بازار هایی است که با میلگرد عملکردی موازی را طی می کند. به این صورت که رشد بازار ارز باعث رشد بازار میلگرد می شود. در نیمه دوم سال شاهد جهش دلار به صورت صعودی بودیم که تغییری مستقیم بر روی قیمت میلگرد در نیمه دوم سال داشت. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت میلگرد 16 ابرکوه، ذوب آهن، زاگرس، ظفربناب و سایر کارخانجات داخلی به آهن پویا مراجعه نمایید، در آهن پویا همواره آخرین قیمت میلگرد قابل مشاهده است.

نمودار قیمت میلگرد 1400

 

آهن پویا عرضه کننده انواع و اقسام محصولات و مشتقات فلزی در سطح کشور است. برای مشاهده مشخصات قیمت و خرید محصول مورد نظر خود با آهن پویا همراه باشید. شما عزیزان می توانید در هر زمان و مکانی قیمت روز میلگرد کارخانجات مختلف از جمله: میلگرد زاگرس، میلگرد میانه، قیمت میلگرد راد همدان و .... را از فروشگاه اینترنتی آهن پویا استعلام کنید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن