031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

آمار فوت روزانه ی کرونا به زیر 120 نفر رسید !
یکشنبه 7 دی 1399 بازدید : 158
 

آمار فوتی های روزانه کرونا :

 
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از کاهش موارد فوت روزانه کرونا گفت : خبرهای خوشی برای تامین واکسن در راه است اما مهمترین اقدام ، حماسه تولید واکسن ایرانی است که از نمونه های خارجی هم بهتر خواهد بود . تست انسانی دومین واکسن ایرانی هم هفته آینده شروع می شود .

 سعید نمکی روز یکشنبه اعلام کرد : با وجود افزایش شیوع کرونا در دنیا بعد از جهش ویروس در انگلیس ، وضعیت کرونا در کشور ما خوشبختانه رو به کاهش است و امروز به آمار فوتی زیر ۱۲۰ نفر در روز رسیدیم و برای اولین بار در طی چند ماه اخیر است و به سمت آمار زیر ۱۰۰ نفر در حرکت هستیم البته این خوشبختانه که می گویم ناشی از ذوق زدگی کاهش آمار است وگرنه هر یک نفر که فوت می کند برای ما بسیار تلخ و غمگین است . 
وی افزود : با این وجود ، جهان در التهاب بیشتر کرونا سیر می کند و ویروس جهش یافته کرونا به کشورهای زیادی حتی ژاپن رسیده است و علیرغم اظهار نظرهایی که می شود هنوز تا این لحظه هیچ ردپایی از این ویروس جهش یافته در کشور ما دیده نشده است . البته ویروس برای ورود به هیچ کشوری ویزا و پاسپورت نمی خواهد و همان طور که ویروس در اسرع وقت به قطب جنوب رسید ، خطر ورود ویروس جهش یافته به کشور ما هم وجود دارد .

تنها سد دفاعی ما رعایت پروتکل های بهداشتی است و اگر به کشور ما وارد شد باید کاری کنیم که به صورت گسترده کشور را گرفتار نکند . ما فعلا به سمت وضعیت مطلوب پیش می رویم .


آقای نمکی گفت : بر خلاف کشورهای اروپایی و آمریکایی اکنون با گذراندن یک دوره سرکش اپیدمی در همه استانها ، وضعیتی نزدیک شده ایم که میزان مرگ و بستری در برخی استانها در حد صفر است و دیروز برخی استانها مرگ و میر و حتی بستری صفر کرونا را تجربه کردند .!

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0