30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

توری فلزی
دوشنبه 6 آبان 1398 بازدید : 714

 

امروزه مفتول به عنوان یک صنعت مادر کاربردهای گوناگونی دارد و در ساخت و تولید انواع توری حصاری ، توری مرغی ، توری فلزی، انواع سیم خاردار، توری گابیونی از آن استفاده می شود. این محصول در ساختمان برای آرماتوربندی ، قالب بندی و بسته بندی و ... کاربرد دارد.

 

انواع توری فلزی:

 

-    توری پرسی
-    توری جوشی
-    توری مرغی
-    توری آلومینیوم
-    توری گالوانیزه
-    توری برنجی

 

توری پرس: این نوع توری از آهن و گالوانیزه است و از در هم تابیدن سیم های فلزی تولید می شود. تورهای پرسی به شکل مربع و یا مستطیل هستند. سایزهای این محصول در ابعاد 2 میلی متر تا 6 میلی متر است که ابتدا به صورت کنگره و دنده شده در می آید و در انتها بوسیله ی دستگاه در ابعاد 11*2 به شکل تار و پود بافته می شود. این توری پس از دنده شدن و حالت تار و پودی، به شکل ورق هایی در ابعاد مختلف تولید می شود و برای ساختمان سازی ، حصارکشی ، قفس حیوانات ، مش بندی ، حفاظ بندی در و پنجره و ... کاربرد دارد.
 

کاربرد: به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار می گیرد و به دلیل استحکام ، زیبایی و ارزانی آن نسبت به نرده ی آهنی به منظور نرده کشی دور میادین ، پارک ها ، بلوارهای مجتمع مسکونی ، ترمینال ها و منازل ویلایی از آن استفاده می شود. همچنین به صورت شبکه جوشی در فونداسیون کف، حفاظ بندی در و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

توری حصاری (فنس): نوعی حفاظ است و از مفتول هایی از جنس گالوانیزه گرم یا فولاد ضدزنگ تولید می شود که دارای مقاومتی طولانی و امنیتی بالا است و به عنوان حصار کاربرد دارد. روکش این نوع توری یک لایه PVC است که در مناطق شرجی و مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. توری حصاری به دو صورت خاردار و قلاب دار ساخته می شود.

 

کاربرد:
   حفاظ بزرگراه ها، فرودگاه و ترمینال و مراکز نظامی
   استفاده در دیوارهای بتنی به عنوان آرماتور
   اجرای فنس و حصار کشی دور باغ و زمین های ورزشی و ملک خصوصی 
-    نصب توری جهت جلوگیری از سقوط افراد و مصالح ساختمانی در سازه های در حال ساخت
   قفس حیوانات

 

توری مرغی: این نوع توری به صورت رول هایی با طول 45 متر و عرض های متفاومت ساخته و تولید می شود. این نوع توری بر اساس گرم و یا سرد بودن، ایرانی و یا خارجی بودن و نوع چشمه تفاوت دارد. چشمه های متداول این توری های شش ظلعی ½ اینچ، ¾ اینچو 1/1.2 اینچ است. توری های مرغی ایران از جنس گالوانیزه گرم و توری مرغی خارجی از جنس گالوانیزه سرد است به همین دلیل توری مرغی ایرانی نسبت به نوع چینی قیمت بیشتری دارد.

 

توری فرنگی: این محصول بافت 6 ضلعی دارد. چشمه ی این توری ها 4 و 5 سانتی متر است. طول هر طاقه توری 20 متر بوده و عرض آن با تنوع درخواست مشتری در ابعاد 150،120و180 سانتی متر است.
توری جوشی: این نوع توری با مفتول 2-3-6-8 تولید می شود. چشمه ی آن 5 تا 40 است.

 

توری گابیون (شش ضلعی): این توری از بافت 6 ظلعی تولید می شود. به آن توری سنگی نیز گفته می شود. در واقع همان سبدهای سیمی پر از سنگ است که به شکل قفس بوده و پر از سنگ های ریز و درشت است که در پایان یک توری سنگی مقاوم به وجود می آید که در زمینه های عمرانی به کار می رود. این سبدها با به هم پیوستن، سازه هایی با ابعاد بزرگ را تشکیل می دهند و از نظر اقتصادی نسبت به سازه های مشابه ارزان تر است.

کاربرد: 
-    دیوار حائل
   سد سازی و جاده سازی
-    دیوارهای محافظ
   مهار سنگ ها، مهار دیوارهای سنگی

مشخصات توری گابیون:

•    نوع مفتول: گالونیزه گرم
•    ارتفاع: 1 تا 4 متر
•    چشمه توری: 10*8 و 6*5 (ویژه سنگ های ریز)
•    وزن هر رول: از 150 کیلو تا 700 کیلو
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0