نمودار قیمت میلگرد در بورس کالا

میلگرد ها یکی از مهمترین و پرمصرف‌ترین مقاطع فولادی هستند که آن‌ها را می‌توان از بورس کالا خریداری کرد. میلگردها در صنایع مختلف به خصوص در ساخت و ساز در حجم‌های بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی سه روش برای خرید میلگردها وجود دارد که یکی از این روش‌ها خرید میلگرد از بورس کالاست. بورس کالا در اصل یک بازار هدفمند و منظم است که عرضه کنندگان، کالای خود را در این بازار به فروش می رسانند. عرضه میلگرد در بورس کالا طی یک فرآیندی مشخص می‌شود و این فرآیند به این صورت است که باید کالاها پس از بررسی کارشناس به خریداران فروخته شود. به طور متداول اکثر محصولاتی که در بورس کالا عرضه می‌شوند، خام و غیر فرآوری شده هستند. در بورس کالا گریدهای مختلفی از میلگردها، به صورت سبد توزیع می‌شوند. این گونه معاملات را می‌توان به صورت نقدی یا سلف انجام داد. منظور از واژه سلف، نوعی معامله است که ابتدا پول کالایی که قرار است خریداری شود، پرداخت می‌شود و بعد از چندین ماه کالا به خریدار تحویل داده می‌شود. هر مقطع فولادی را می‌توان از بورس کالا خریداری کرد. سوال خیلی از افراد این است که چگونه می‌توان از بورس کالا، میلگرد خریداری کرد؟ اگر شما کد اقتصادی داشته باشید، می‌توانید کد بورس کالا دریافت کنید و پس از آن مقاطع فولادی را از طریق بورس خریداری نمائید. یکی از راه های استعلام قیمت روز میلگرد، مراجعه به کانال قیمت لحظه ای میلگرد در آهن پویاست. در این کانال تلگرامی همواره آخرین قیمت میلگرد کارخانجات ایران قابل دسترسی و مشاهده است.

نمودار قیمت میلگرد در بورس کالا

عرضه میلگرد در بورس کالا

از میلگردهای ساده و آجدار می‌توان در بسیاری از پروژه های عمرانی استفاده کرد. اگر می‌خواهید میلگرد مورد نظرتان را از طریق بورس کالا بخرید، می‌توانید با کارشناسان آهن پویا در ارتباط باشید.
برای خرید میلگرد از بورس کالا، باید به عنوان یک فرد خریدار اثبات کنید که این میلگرد خریداری شده برای مصرف نهایی یا مصرف ساختمانی است. پس از سفارش محصول مورد نظر، پیگیری‌هایی از طرف کارگزار انجام می‌شود و حواله فروش برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن، مرحله آماده سازی و ارسال صورت می‌گیرد. البته بازهم تاکید می‌کنیم که اگر در این زمینه اطلاعاتی زیادی ندارید، قبل از اینکه برای خرید محصول مورد نظر اقدام کنید، بهتر است با کارشناسان آهن پویا در این زمینه مشورت داشته باشید. برای خرید میلگرد از بورس، اولین اقدام این است که درخواست خرید شما ثبت شود. بعد از آن، کارگزار باید خرید شما را تایید کند. در مرحله سوم، ۱۰ درصد از مبلغ خریدتان را باید به حساب کارگزار واریز نمایید. این مبلغ تضمینی برای خرید شما و جهت کسر کارمزدها درصورت کنسل شدن خریدتان است. فروشگاه اینترنتی آهن پویا عرضه میلگرد در بورس کالا است. شما می توانید میلگردهای با کیفیت این مجموعه را در بورس کالا بخرید. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت میلگرد ابرکوه، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان، زاگرس، ظفربناب و سایر کارخانجات داخلی به آهن پویا مراجعه نمایید، در آهن پویا همواره آخرین قیمت میلگرد قابل مشاهده است.

عرضه میلگرد در بورس کالا

قیمت میلگرد در بورس امروز

شما برای انجام هر گونه معامله در بازار بورس، به ثبت نام و اخذ کد معاملاتی (کد بورسی) نیاز دارید. برای دریافت کد بورسی، لازم است فرم‌های درخواست در یک شرکت کارگزاری را پر کنید و مدارک مورد نظر را ارائه دهید. پس از این که این فرآیند انجام شد، کد شما به عنوان یک عضو و معامله‌گر بورس کالا شناخته می‌شود. در هر بار خرید از بورس کالا باید فرم درخواست خود را به صورت کامل پر کنید و به کارگزار تحویل دهید. این کار در اصل برای احراز هویت فرد خریدار انجام می‌شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد در بورس امروز به وبسایت آهن پویا مراجعه کنید.
در نمودار زیر می‌توانید نمودار تغییرات قیمت میلگرد و میلگرد ترمکس در بورس کالا را مشاهده کنید. این تصویر معاملات 6 ماهه اول سال 1400 ذوب آهن را نمایش می‌دهد که هرچه زمان به جلو رفته است قیمت میلگرد بورس کالا هم افزایش داشته است و بعد روند نزولی به خود گرفته است. یک نکته قابل توجه اینجاست که هر مقطع فولادی یک زمان بندی خاصی برای عرضه دارد و باید طبق همان زمان‌بندی برای خرید اقدام کنید. برای مشاهده قیمت میلگرد آجدار و میلگرد ساده تولید شده در کارخانجات مختلف به آهن پویا مراجعه نمایید.

 قیمت میلگرد در بورس امروز

همانطور که در مطالب بالا گفتیم شما می توانید برای اطلاع قیمت میلگرد و نحوه خرید میلگرد از بورس کالا، به فروشگاه اینترنتی آهن پویا اعتماد کنید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر به مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

 

نوشتن دیدگاه