همانطور که می‌دانید امروزه میلگردها در تمام استان های کشور به تولید می‌رسند. بدون شک میلگردها تفاوت هایی با یکدیگر دارند و باید هنگام خرید به مشخصه‌های آن‌ها توجه داشت. یکی از مهم ترین مشخصات فنی میلگرد، وزن است. با توجه به این که میلگردها اغلب به صورت کیلویی به فروش می‌رسند، وزن میلگرد بسیار حائز اهمیت است. در سال 1390 در استان همدان کارخانه‌ای با نام راد همدان تاسیس شد که از افتخارات کشور در زمینه تولید آهن آلات به ویژه میلگرد به شمار می‌رود. میلگرد راد همدان از جمله میلگردهای با‌کیفیت در کشور است که در بسیاری از پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر روی میلگردهای این کارخانه نام RAD هک می‌‍شود و از نظر وزنی و کیفیت بسیار مناسب هستند. برای اینکه بدانید کاربرد میلگرد چیست؟ ما در این مطلب شما را با جدول وزن میلگرد راد همدان در سایزهای 16، 18 و 20 آشنا می‌کنیم. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و ... به دیگر مقالات سایت آهن پویا مراجعه کنید. 

جدول وزن میلگرد راد همدان | انتخاب میلگرد راد همدان

وزن میلگرد 16 راد همدان

از جمله میلگردهای پُرکاربرد در صنایع مختلف می‌توان به میلگرد سایز 16 اشاره داشت. این سایز از میلگرد در کارخانه های مختلفی تولید می‌شود که راد همدان از برندهای معتبر است. وزن میلگرد 16 راد همدان حدودا 17.5 کیلوگرم است که به صورت شاخه‌ای به طول 12 متر تولید می‌شود. از مزایای این میلگردها می‌توان به وزن مناسب، استحکام کششی بالا و کیفیت بالا اشاره کرد. برای استعلام قیمت این میلگرد که به صورت کیلویی اعلام می شود، می‌توانید به سایت آهن پویا مراجعه کنید.

وزن میلگرد 16 راد همدان

وزن میلگرد 18 راد همدان

بدون شک کسانی که در صنعت ساختمان مشغول هستند، می‌دانند که میلگرد سایز 18 چقدر حائز اهمیت است. این میلگردها در مکان‌های مختلفی از یک ساختمان به کار گرفته می‌شوند. این میلگرد در دسته میلگردهای آجدار کارخانه راد همدان قرار دارد. حتما برای شما نیز این سوال ایجاد شده است که وزن میلگرد 18 راد همدان چقدر است که در پروژه خود از این میلگردها استفاده کنید؟
این میلگرد وزنی معادل 21.5 کیلو گرم دارد و در دسته گرید A3 می باشد. افرادی که از این میلگردها در ساختمان خود استفاده می کنند، هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت رضایت کامل دارند. برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت میلگرد 18 راد همدان، می‌توانید به سایت آهن پویا مراجعه کنید.

وزن میلگرد 18 راد همدان

وزن میلگرد 20 راد همدان

از دیگر سایزهای پُرکاربرد میلگرد می توان به سایز 20 اشاره داشت. استحکام کششی بالای این میلگردها باعث می‌شود تا از این میلگردها در صنایع مختلف استفاده شود. از جمله تولیدات کارخانه راد همدان، میلگرد سایز 20 است. بسیاری از افراد به دنبال وزن میلگرد 20 راد همدان هستند. وزن میلگرد 20 راد همدان، معادل 27 کیلوگرم است که یک وزن بسیار مناسب برای سایز 20 است. با پیشرفت ارتباطات خوشبختانه از میلگردهای راد همدان در استان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به کیفیت بالا و وزن مناسب میلگرد راد همدان افراد زیادی به دنبال خرید این میلگردها در سایزهای مختلف هستند. برای خرید آسان این میلگردها می‌توانید به سایت آهن پویا مراجعه کنید و با شماره تماس‌های مندرج در سایت با مسئولین این مجموعه ارتباط برقرار کنید. با توجه به این که قیمت میلگرد به عوامل مختلفی بستگی دارد، باید قیمت روز این مقطع فولادی استعلام شود. شما می‌توانید از آخرین تغییرات قیمت در سایت آهن پویا مطلع شوید.

وزن میلگرد 20 راد همدان

جدول وزن میلگرد راد

در جدول زیر وزن میلگرد های تولید شده در کارخانه راد همدان گردآوری شده است. با بررسی وزن میلگرد مورد نظر از قیمت آن مطلع شوید.

سایز(mm)گریدوزن شاخه 12 متری(kg)
8 A2 4.3
10 A2 6.2
12 A3 9.5
14 A3 13.5
16 A3 17.5
18 A3 21.5
20 A3 27
22 A3 31
25 A3 42
28 A3 55

 

آهن پویا عرضه کننده میلگرد راد همدان

یکی از مقاطع پُرکاربرد در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان، میلگرد است. میلگردها در سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند که مهم‌ترین مشخصه آن‌ها وزن است. از میلگردهای باکیفیت تولید شده در کشور می‌توان به میلگرد راد همدان اشاره کرد. ما در این مطلب به شرح وزن میلگرد 16 راد همدان و همچنین وزن سایزهای 18 و 20 اشاره کردیم. برای خرید این میلگردها و اطلاع از آخرین تغییرات قیمت با کارشناسان آهن پویا در تماس باشید.

دیدگاه‌ها  
0
0
# رامین رضایی 1400-11-16 16:22
چگونه به محض اعلام کارخانه از قیمت میلگرد باخبر شوم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# آهن پویا 1400-11-18 16:20
عرض ادب و احترام خدمت شما جناب آقای رضایی عزیز ، می توانید عضو کانال تلگرام آهن پویا شوید تا به محض بروزرسانی از قیمت میلگرد با خبر شوید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه