031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

چرا آهن پویا ؟

آهن پویا به عنوان یکی از معتبرترین و کارآمدترین مراکز تخصصی خرید و فروش آهن آلات صنعتی، با نزدیک به یک دهه تجربه و سابقه ی درخشان، ضمن پایبندی به اصول اولیه و تعهدات، به منظور ارائه ی هر چه بهتر تسهیلات و خدمات به مشتریان خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. این مرکز هر فعالیت و عملکرد خود را در راستای اعتماد و رضایتمندی مشتریان آغاز نموده است تا از این طریق مشتریان و متقاضیان با ورود به فروشگاه آهن پویا از محصولات و قیمت های به روز آگاهی یابند و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به درخواست خود اقدام نمایند.

  • پشتیبانی آنلاین پشتیبانی آنلاین
  •  ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • ارائه فاکتور رسمی ارائه فاکتور رسمی
  • خدمات پس از فروش تضمین کیفیت
 
 
1 . ارسال درخواست
2 . دریافت پیش فاکتور
3 . تحویل بار در محل
4 . تسویه نهایی

محصولات

مقالات

اخبار

ویدیوها

تولید کنندگان

میلگرد A3 چیست؟

 

این میلگرد با تنش جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی (در زمان گسیختگی) ۱۴ درصد بعنوان  میلگرد خشک (ترد) مناسب عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی بوده که بصورت آجدار و عمدتا آج جناقی می باشد و اکیدا برای آهنگری و تغییر شکلهای فراوان با زوایای تند مناسب نبوده وهمچنین به هیچ وجه عملیات جوشکاری بر روی آن مجاز نمی باشد.

 

تفاوت شکل ظاهری میلگرد های A2 و A3 :

 

در طراحی پی از میلگرد طولی A3 و میلگرد عرضی A2 استفاده می شود . یکی از راه های شناسایی شکل آج است. درمیلگرد های A3 آج ها  به صورت ضربدری هستند اما در A2 به صورت منفرد هستند. در میلگرد هایA2 آج ها بصورت موازی هستند ولی در میلگرد های A3 آج ها بصورت هفت و هشت هستند. میلگرد A3، خشک و ترد بوده و  دارای ۱۴ درصد تغییر شکل نسبی پلاستیکی و با مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع و مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع با آج های جناقی و به صورت ضربدری می باشد. اغلب از این محصول در مصارف ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.  علامت CT در میلگرد A3 نشانگرروش تولید ترمکس و علامت CU نشانگر تولید شده به شیوه آلیاژ سازی می باشد. این نوع میلگرد مناسب عملیات جوشکاری نیست. 


مشخصات ظاهری میلگرد A3:

 

میلگردی است سخت با آج پیچیده و جزء میلگرد های آجدار با آج های مارپیچ است. از لحاظ سختی در رده ی نیمه سخت قرار میگیرد. شکل ظاهری آنها نسبت به محورطولی شکل آج ها به صورت جناقی (هشتی شکل)می باشند و از لحاظ مقاومت نسبت به میلگرد A1و A2  دارای استحکام و مقاومت بالاتری است. این میلگرد با تنش جاری 4000 کیلوگرم برسانتی مترمربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم برسانتی مترمربع و تغییرشکل پلاستیکی 14 در صد تعیین شده است و یک میلگرد خشک شناخته می شود. بیشترین و بهترین کاربرد این میلگرد بعنوان سازه های اصلی که شامل میلگردهای طولی تیرها و ستون ها قابل استفاده می شود.

0