قیمت روز هر کیلو اهن ضایعات

ضایعات آهن یا قراضه آهن به عنوان مهم ترین منبع تأمین ماده اولیه بسیاری از مقاطع فولادی شناخته می شود. به عبارت ساده تر ضایعات آهن همان مواد با قابلیت بازیافت است. ضایعات کاربرد بسیاری دارند و در صنایع مختلف به کار می روند. افراد در حوزه صنعت فولاد و آهن معتقدند که چون ضایعات آهن از قطعات فلزی دور ریختنی تشکیل شده است، برای صنایع مختلف و کاربری های اساسی کارایی لازم را ندارد. در صورتی که ضایعات آهن دوباره به چرخه تولید برگشت داده شود، مقاطع فولادی و آهن آلات مقاوم تولید می شود. ضایعات آهن در کنار نجات دادن محیط زیست، در تولید و ساخت قطعات و تجهیزات صنایع مختلف استفاده می شود. آهن پویا، بستری برای تهیه و تأمین ضایعات آهن و انواع آن به صورت آنلاین فراهم نموده است که با حذف بسیاری از واسطه ها قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات را با توجه به نوع آن، با قیمت مناسب و به صرفه به فروش می رساند.

قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات

انواع آهن ضایعات در آهن پویا

انواع ضایعات آهن در فروشگاه اینترنتی آهن پویا به شرح زیر است:

  • سوفاره آهن: ضایعات حاصل از تراشکاری فلزات و آهن آلات
  • سنگین بار: این نوع ضایعات وزن بالایی دارند.
  • سوپر ویژه: ضایعات آهنی که از لحاظ کیفیت و قیمت دارای ارزش بالایی بوده اند.
  • با توجه به حجم بالای ضایعات تولید شده در سال های اخیر، فروش و قیمت گذاری آهن ضایعات بر اساس وزن آن است. ضایعات با توجه به نحوه تولید، آلیاژ سازنده و کاربرد، انواع مختلفی دارند، به همین دلیل قیمت ضایعات آهن متفاوت است. درجه بندی کیفی ضایعات آهنی بر روی قیمت روز هر کیلوگرم ضایعات آهن تاثیر دارد. تولید کننده ضایعات آهن با توجه به نوع، جنس، درجه تمیزی یا خلوص، قیمت دلار و روش بسته بندی، قیمت هر کیلوگرم ضایعات آهن را مشخص می کنند و با توجه به وزن آن به بازار عرضه می کند.

انواع آهن ضایعات در آهن پویا

قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات چگونه محاسبه می شود

قراضه آهن آلات که به آن ضایعات می گویند، در حال حاضر یکی از مهم ترین ماده برای تولید انواع مقاطع فولادی است. ضایعات فلزی برخلاف دیگر ضایعات ارزش مالی دارند و به عنوان بخش مهمی در چرخه تولید فولاد کشور شناخته می شوند. قیمت ضایعات آهن با توجه به فاکتورهایی از جمله: قیمت جهانی سنگ آهن، شمش، نوسانات ارزی، هزینه های حمل و نقل و شرایط سیاسی جامعه تعیین می شود. قیمت روز سنگ آهن روی قیمت روز هر کیلوگرم آهن قراضه تاثیر مستقیم دارد و با افزایش قیمت روز سنگ آهن هزینه های حمل و نقل و استخراج افزایش می یابد و به دنبال آن، نرخ خرید و فروش آهن آلات فرسوده یا همان ضایعات افزایش می یابد. تقاضای بازار و کارخانه های معاملات ارزی برای دسته ای ویژه از ضایعات آهن سبب شده است تا قیمت روز هر کیلو گرم آهن ضایعات با افزایش روبرو شود. به طور کلی قیمت هر کیلوگرم آهن ضایعات با توجه به وزن ضایعات مشخص می شود. هر نوع آهن یا آلیاژ، بسته به جنس آن، قیمت روز متفاوتی داشته و تحت تأثیر عواملی چون: قیمت ارز، تورم و قیمت معاملات جهانی افزایش یا کاهش می یابد. قیمت ضایعات آهن بر کسب و کار های مبتنی بر آهن و مقاطع فولادی و هم چنین چرخه اقتصادی تاثیر مستقیم دارد و در صورت افزایش یا کاهش قیمت آن، بسیاری از صنایع دچار تزلزل می شود.

قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات چگونه محاسبه می شود

آهن پویا، ارائه دهنده قیمت روز هر کیلو آهن ضایعات

خرید و فروش ضایعات آهن به دلیل مزایای بسیاری که در صنعت و اقتصاد دارد. برای تمامی کشورها به خصوص قطب های تولیدی فولاد یک تجارت بسیار مهم و پر سود محسوب می شود. در سال های اخیر فعالان حوزه صنعت آهن و مقاطع فولادی برای کاهش هزینه های تولیدی از ضایعات فولاد به عنوان ماده اولیه تولید مقاطع فولادی استفاده می کنند. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مشاهده قیمت روز هرکیلو آهن ضایعات، فروشگاه اینترنتی آهن پویا است. این فروشگاه ارائه دهنده آهن ضایعات است. هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضایعات آهن با مشاوران آهن پویا در ارتباط باشید. ضایعات آهن عضو جدایی ناپذیر زندگی هوشمند شهری است و رواج استفاده از فلز آهن سبب شده تا یکی از مهم ترین و متداول ترین نوع فلز در صنایع اصلی و وابسته کشور شناخته شود. قیمت روز ضایعات آهن به فاکتورهای بسیاری بستگی داشته که در صورت تغییر در نرخ هر یک از عوامل زیر مجموعه، نرخ ضایعات آهن نیز تغییر می یابد. شما می توانید برای مشاهده و خرید آهن ضایعات به وبسایت آهن پویا مراجعه کنید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آهن پویا در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن