قیمت هر تن فروسیلیس

قیمت گذاری فروسیلیس بستگی به قیمت تمام شده تولید این محصول دارد. علاوه بر آن مکانیزم قیمت ‌گذاری فروسیلیس در کشور ما تا حدودی به نرخ جهانی این محصول نیز بستگی دارد. در واقع اگر بخواهیم تخصصی تر نگاه کنیم انجمن کارفرمایان فروآلیاژ ایران مسئولیت تعیین نرخ و قیمت فروسیلیس را بر عهده دارند و قیمت نهایی این محصول را با توجه به آیتم ها و فاکتورهای متعددی مشخص می ‌کنند. اطلاعات بیشتر درباره پودر فروسیلیس را در این مقاله از آهن پویا درج کرده ایم. ما در این مقاله از سری مقالات آهن پویا تصمیم گرفته ‌ایم تا در مورد نحوه قیمت گذاری هر تن فروسیلیس به صورت تخصصی تر صحبت کنیم. اگر قصد اطلاع از قیمت فروسیلیس و همچنین چگونگی محاسبه قیمت آن را دارید می توانید تا انتهای این مقاله از آهن پویا با ما همراه بمانید.

قیمت هر تن فروسیلیس

قیمت هر تن فروسیلیس چگونه محاسبه می شود

همانطور که قبلا هم گفتیم تعیین قیمت فروسیلیس توسط انجمن کارفرمایان فروآلیاژ ایران انجام می شود. این انجمن با توجه به در نظر گرفتن شرایط متعدد اقدام به قیمت ‌گذاری فروسیلیس می ‌کند. به عبارتی شرایط موثر در تعیین قیمت این محصول را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

  • اولین فاکتور در قیمت گذاری هر تن فروسیلیس را می ‌توان به قیمت ذغال ‌سنگ نسبت داد. در واقع وقتی که قیمت ذغال ‌سنگ افزایش پیدا کند، شرکت ‌های فروآلیاژی و همچنین شرکت ‌های فروسیلیسی نیز تحت تاثیر این افزایش قیمت قرار خواهند گرفت. یکی از مواد اولیه و مهم برای تولید فروسیلیس زغال سنگ می باشد. اگر که زغال سنگ افزایش قیمت داشته باشد، قیمت نهایی و تمام شده فروسیلیس نیز افزایش پیدا می کند. بنابراین قیمت هر تن فروسیلیس بستگی به قیمت زغال سنگ دارد و هر چقدر که این ماده معدنی افزایش قیمت پیدا کند ما شاهد افزایش قیمت فروسیلیس نیز خواهیم بود.
  • انجمن کارفرمایان فرو آلیاژ ایران برای اینکه قیمت هر تن فروسیلیس را محاسبه کنند همیشه نیم نگاهی به قیمت های جهانی و تورم جهانی نیز دارند. در صورتی که قیمت جهانی فروسیلیس افزایش چشمگیری داشته باشد این افزایش در قیمت های داخلی نیز تاثیرگذار خواهد بود و پروسه تولید داخل نیز با افزایش قیمت روبرو خواهد بود. بنابراین تورم جهانی و نرخ فروسیلیس به صورت جهانی می ‌تواند تاثیر مستقیم در قیمت گذاری فروسیلیس در داخل کشورمان داشته باشد.
  • قیمت هر تن فروسیلیس بستگی به شرایط حاکم بر جامعه و کشور ما نیز دارد. کشور ما امروزه یکی از کشورهایی است که در لیست تحریم های جهانی قرار دارد. تحریم ‌ها می‌توانند باعث افزایش قیمت مواد اولیه تولید فروسیلیس و تجهیزات تولید آن باشند. در صورتی که مواد اولیه و تجهیزات اولیه برای تولید فروسیلیس با افزایش قیمت روبرو شده باشند قطعا قیمت هر تن فروسیلیس نیز به مراتب بالاتر از گذشته خواهد بود. همین مسئله باعث می‌ شود تا ما امروزه فروسیلیس را با قیمت بیشتری نسبت به سال ‌های گذشته در معرض فروش قرار دهیم.
  • بسته شدن مرزهای صادرات فروسیلیس نیز می‌ تواند قیمت آن را افزایش دهد. شاید فکر کنید اگر فروسیلیس صادر نشود پس قیمت آن در کشور باید متعادل تر باشد. اما واقعا این مسئله برعکس است. در صورتی که مازاد فروسیلیس تولید شده صادر نشود، ارز وارد شده به کشور نیز کاهش پیدا می‌ کند و به دنبال آن شرکت‌ های تولید کننده این محصول نیز برای خرید مواد اولیه و تجهیزات تولید آن دچار مشکل می شوند. زمانی که مواد اولیه و تجهیزات با قیمت بیشتر خریداری شوند و یا اینکه در حجم های کم خریداری شوند امکان افزایش قیمت فروسیلیس و یا کاهش حجم تولید آن افزایش پیدا خواهد. کرد بنابراین در صورتی که مرزهای صادرات به روی کشور ما باز باشند و شرکت‌ های تولیدکننده مازاد تولید خود را صادر کنند در واقع ما شاهد تعادل قیمت این محصول در بازار داخلی و بازار جهانی خواهیم بود.

شما عزیزان می توانید برای تهیه  اطلاع از قیمت فروسیلیس به آهن پویا مراجعه نمایید.

قیمت هر تن فروسیلیس چگونه محاسبه می شود

آهن پویا عرضه کننده فروسیلیس

مرکز فروشگاهی آهن پویا به عنوان یکی از فروشگاه ‌های بزرگ مقاطع فولادی، آهن، انواع آلیاژهای آهن و فرو آلیاژها از جمله فروسیلیس، اقدام به توزیع فروسیلیس به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت بسیار عالی نموده است. شرکت‌ های تولید کننده این محصول طرف قرارداد وب سایت فروشگاهی آهن پویا می باشند و محصول مورد نظر را با قیمت کارخانه و در حجم های دلخواه برای مشتری عرضه نموده اند. صنایع مختلفی از جمله صنایع ریخته گری و تولید فولاد برای خط تولید خود به فروسیلیس احتیاج دارند. بنابراین وب سایت فروشگاهی آهن پویا این محصول را به منظور استفاده های گسترده در معرض فروش قرار داده است. در صورتی که در مورد قیمت فروسیلیس نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می ‌توانید از طریق لینک‌ های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در آهن پویا در تماس باشید تا شما را به صورت کامل در مورد قیمت گذاری این محصول و چگونگی خرید آن راهنمایی کنند. قیمت جهانی فروسیلیس را نیز می توانید در آهن پویا مشاهده کنید.

نوشتن دیدگاه