ترکیب کنسانتره آهن

سنگ آهنی که از معادن استخراج می شود دارای سنگ ها و کانی هایی است که در بسیاری از موارد حاوی برخی از ترکیب های آهن دار هستند. کنسانتره آهن را می توان یک ترکیب غنی شده برای کوره بلند و بریکت های دارای آهن تعریف کرد. کنسانتره آهن به هیچ وجه محصولی سمی نیست و قدرت اشتعال و انفجار ندارند. تولید کنسانتره آهن شامل مرحله خردایش، آسیاب کنی، پر عیار سازی و آب گیری است. ما در این مقاله به بررسی ترکیب کنسانتره اهن می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت کنسانتره آهن به سایت آهن پویا مراجعه کنید

 ترکیب کنسانتره آهن

فرمول ترکیب کنسانتره آهن

کنسانتره سنگ آهن را از سنگ های مگنتیت فرآوری می کنند. این محصول در یک فرآیند معدنی به تولید می رسد. کنسانتره آهن دارای ترکیب شیمیایی و فیزیکی است که در جدول زیر به آن اشاره شده است. در جدول زیر فرمول ترکیب کنسانتره آهن شرح داده شده است.

REMARK(%RESULT(WTELEMENT
min 67

Fe(total)

min

21 Feo
max 1/92 Sio2
max 0/3 Al2o3
max 0/03 P
max 0/22 S

 

تاثیر ترکیبات بر قیمت کنسانتره آهن

قیمت کنسانتره آهن بر حسب ترکیبات آن متفاوت است. این قیمت بر اساس معیار هایی مانند آنالیز کنسانتره سنگ آهن تعیین و اعلام می شود. برای تعیین قیمت این محصول پارامتر های مختلفی دخیل هستند. درصد خلوص آهن، میزان ناخالصی های ترکیب، سایز دانه ها و .... از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی کنسانتره هستند. آهن پویا از مهم ترین و معتبر ترین مراکز برای خرید و فروش کنسانتره آهن با کیفیت بسیار بالا است. این مجموعه با اخذ نمایندگی از تولیدکنندگان مطرح کنسانتره آهن، پلی میان خریدار و فروشنده است که علاوه بر فراهم نمودن شرایط امن برای خرید به مشتریان این امکان را می دهد که محصولات با کیفیت از تولید کنندگان مطرح کنسانتره آهن را با هم مقایسه و خرید کنند. برای خرید و استعلام آهن آنلاین می توانید این مقاله از آهن پویا را مطالعه کنید.  

دیدگاه‌ها  
0
0
# رامین رضایی 1400-11-16 16:55
بسیار عالی خسته نباشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه